ART / Etchings etc / Etching 14222063
*
nr 1422 2063
ETCHING
JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Image dimensions: 46x72cm, outer dimensions including frame: 66x92cm,
JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Bildmått: 46x72cm, yttermått inklusive ram: 66x92cm. Ej signerad
Estimate:
800
Sold:
SEK 250
Auction date:
Monday September 27 2021
at 18:36:02
- Bid history
Time
Bidder
Bid
16/9 22:37:36
1
200 kr
18/9 03:28:28
2
200 kr
18/9 03:28:28
1
200 kr (Robot)
18/9 04:38:34
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Sep 27
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Maria Boczewska, Slas Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Bert Håge Häverö, Mona Huss Walin, Einar Jolin, Bruno Karlsson, ...
Read more about Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 46x72cm ej signerad etsning etsningar grafik je martin
-
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), France. Signed, number..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
13 maj at 19:38
-
5342 ETCHINGS
5 pcs. Erling Johansson (b. 1934), Sweden. Signed...//
Auction ends
today
13 maj at 20:02
*
ETCHING
Läs om budbetjänten
Read more about Stockholm
nr 1422 2063
ETCHING
JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Image dimensions: 46x72cm, outer dimensions including frame: 66x92cm,
JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Bildmått: 46x72cm, yttermått inklusive ram: 66x92cm. Ej signerad
Estimate: | 800 |
---|---|
Sold: | SEK 250 |
Auction date: |
Monday September 27 2021 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
16/9 22:37:36 | 1 | 200 kr |
18/9 03:28:28 | 2 | 200 kr |
18/9 03:28:28 | 1 | 200 kr (Robot) |
18/9 04:38:34 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Sep 27
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Maria Boczewska, Slas Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Bert Håge Häverö, Mona Huss Walin, Einar Jolin, Bruno Karlsson, ...Read more about Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 46x72cm ej signerad etsning etsningar grafik je martin
-
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), France. Signed, number..//
Present: SEK 700
Auction ends
today
13 maj at 19:38 -
5342 ETCHINGS
5 pcs. Erling Johansson (b. 1934), Sweden. Signed...//
Auction ends
today
13 maj at 20:02